Projekty

Po mimoriadne úspešnom uvedení doplnkov pre zdravie mužov značky MerliX na slovenský a český trh, ktoré sa uskutočnilo v auguste 2017, pokračujeme v uvádzaní ďalších kvalitných produktov. S prípravkami značky MerliX postupne expandujeme na maďarský, rumunský a poľský trh. Zatiaľ čo v príprave sú nižšie uvedené a svedomito vyvíjané prípravky.

Tabletky na potenciu a erekciu MerliX

Už od polovice roku 2017 si môžete na Slovensku a v Česku zakúpiť tabletky MerliX PERFEKTUM alebo MerliX SENIOR určené pre mužov. Zatiaľ čo jedny sú tabletkami, ktoré sa berú tesne pred sexuálnou aktivitou a sú určené na skvalitnenie erekcie, druhé spomínané sú na každodenné užívanie pre celkové zlepšenie sexuálneho zdravia muža.

Značka MerliX sa postupne dostáva aj do lekární po celom Slovensku a v Českej republike. Koncový spotrebiteľ si ich môže zakúpiť aj prostredníctvom e-shopov Merlix.sk a Merlix.cz. So značkou momentálne expandujeme aj do Maďarska, Rumunska a Poľska. Momentálne je v obehu už druhá šarža, ktorá prešla miernym vylepšením a jej výrobky sú ešte účinnejšie ako tie z prvej úspešnej šarže oboch variant produktu značky MerliX. (údaj z dátumu október 2018) Produkt SENIOR v novej šarži obsahuje dvojnásobné množstvo tabletiek ako prvá šarža a to dokonca za nezmenenú cenu. Čoskoro bude do rady produktov MerliX pridaný aj tretí prípravok určený na starostlivosť o zdravie prostaty. O tomto prípravku píšeme nižšie v časti pripravovaných produktov nášho portfólia.

Pripravujeme

Tabletky na akné

V blízkom období obohatíme trh s prípravkami určenými na pleť s akné o naše tabletky na akné. Zloženie bude výnimočné. Nájdete v ňom veľké množstvo vysoko koncentrovaných látok, ktoré pomáhajú pokožke zbaviť sa nepríjemného akné. Vymenujeme aspoň niektoré z nich ako zinok, Calcium, vitamíny A, E, B12 či B6, biotín, selén a mnohé ďalšie. Tento prípravok sa automaticky zaradí medzi tie najkvalitnejšie výživové doplnky určené na boj proti akné na slovenskom trhu.

Tabletky proti akné

Tabletky na prostatu

Ako podprodukt už úspešne zavedenej a zákazníkmi obľúbenej značky MerliX budú už onedlho slovenskému a českému trhu predstavené aj tabletky na prostatu. Ich základ budú tvoriť látky ako Saw Palmetto, Pŕhľava dvojdomá a zinok.

Tabletky na prostatu

Tabletky na chudnutie

Pripravujeme aj prevratný produkt s patentovaným zložením s hlavnou účinnou látkou, ktorá sa osvedčila pri pokusoch ľudí o skutočné chudnutie bez jojo efektu. Touto výnimočnou látkou je Glucomannan.

Tabletky na chudnutie

Tabletky na vlasy

Či už ženy stredného veku, alebo aj mladšie ženy okolo 30-tky, väčšina z nich pravidelne rieši problém vypadávania vlasov alebo systematickej straty ich hustoty. Aj tomuto segmentu spotrebiteľov chceme našimi prípravkami a naším know-how pomôcť. A preto je v príprave a práve vyvíjaný a testovaný aj výživový doplnok určený na vlasy a výživu vlasovej pokožky. Jeho zloženie bude v porovnaní s momentálne dostupnými konkurenčnými prípravkami mimoriadne a preto zo zloženia nebudeme dopredu menovať ani jednu ingredienciu.

Tabletky na vlasy